Укомплектування приміщень якісними меблями – це не забаганка, а необхідність, позаяк від правильного та грамотного облаштування простору залежатиме загальна атмосфера в будинку, комфортність перебування.

Проте, недостатньо просто знайти та придбати меблі в квартиру або будинок, потрібно ще й вибрати такі варіанти, що мають, по-перше, міцну, стабільну та зручну конструкцію, по-друге, стійкість до зовнішнього впливу, і по-третє, привабливий дизайн, що дозволяє максимально гармонійно інтегрувати їх в інтер’єр. До речі, найкращі брендові меблі для дому можна обрати на сайті «BLEST»: широкий асортимент та преміальна якість гарантовані.

Чому саме «BLEST»?

У переважній більшості меблевих магазинів вам запропонують стандартні меблі. Однак, якщо ви обрали «BLEST», ви на всі сто відсотків можете розраховувати на:

  1. широкий ассортимент меблів від виробників;
  2. преміальну якість кожного меблевого виробу;
  3. грамотно розроблені інтер’єрні рішення для квартири, дому, офісу та будь-якого іншого приміщення;
  4. високоякісне обслуговуання та сервіс – як в онлайн-, так і в оффлайн-магазинах;
  5. чималий вибір супутніх товарів та аксесуарів – світильники, килими, стінові панелі тощо;
  6. надійну та відповідальну доставку замовлень по всій Україні.

Асортимент товарних пропозицій на сайті (і в фізичних магазинах «BLEST») дійсно вражає. Якщо великий вибір заважає вам зупинитись на якомусь конкретному варіанті або ви ще не докінця визначились, що вам потрібно в першу чергу, пропонуємо вашій увазі ТОП-3 популярних товарів на blest.ua.

Диван Санті

Санті – стильний диван для тих, хто цінує комфорт і нестандартні рішення. Продумана ергономіка і різноманітність модулів м’яких меблів дозволяють раціонально використовувати простір Вашого будинку. Одна з характерних особливостей Санті – це трансформація елегантного і комфортного дивана для сучасної вітальні в зручне ліжко. При цьому, міцний і надійний механізм Єврокнижка дозволяє робити це щодня і практично без докладання значних зусиль. Санті – це набір сучасних меблів для дому та офісу, виготовлених з урахуванням вимог функціональності та ергономіки, з використанням якісних та екологічно чистих матеріалів.

Стіл Elsa White/Cooper

Столик з білим глянцевим покриттям відносять до журнальних, виходячи з прихильності до традиції, закладеної великим архітектором Ле Корбюзьє. Геніальний новатор запропонував для зручності класифікації вважати журнальними всі столи, висота яких менше 420 мм. Під таку градацію підпадає і модель Elsa White/Cooper, висота якої дорівнює 320 мм. За таким столом можна розташуватися або на пуфику, або по сусідству в кріслі. Його можна приставити до ліжка, використавши в якості тумбочки біля ліжка (благо, для цього є відповідне невелике відділення в торцевій частині). У вечірні або ранкові години зручно працювати або просто попити кави за столиком на балконі.

Крісло Атарі

«Атарі» – розкішний по дизайну та розмірах комплект, до складу якого входять диван-ліжко, крісло і два кутових набору. Крісло не має механізму трансформації.

Наостанок зазначимо, якщо вам потрібні 100-відсотково якісні брендові меблі, ви завжди маєте змогу підібрати для себе оптимальні варіанти тут.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я