Модель «Тіволі» – новинка в колекції BLEST SMART. Вона розроблена студією дизайну Blest під керівництвом шеф-дизайнера Доменіко Ларато. При створенні даної моделі Доменіко керувався бажанням створити щось привабливе, естетичне та максимально комфортне.

«Тіволі» названа на честь італійського однойменного міста, яке розташоване у провінції Лаціо, неподалік від Риму.

Перше, на що звертаєш увагу – цікава геометрія боковин. До того ж, вони досить вузькі, що є додатковою перевагою даної моделі дивану. Це значно економить простір.

Модель «Тіволі» – це кутовий диван з секцією «алігатор», та крісло, що виконані в одному стилі. В секції «алігатор» є величезна ніша для зберігання речей.

Модель має механізм трансформації «дельфін». Це зручна система для щоденного використання, яка дозволяє легко перетворити диван на просторе ліжко.

Конструкція даної моделі дає можливість перестановки секцій зліва направо («дзеркальне положення»), і навпаки – в домашніх умовах. Це дозволяє з легкістю, якщо власник забажає, змінити конфігурацію дивану на необхідну. Дана модель має високі ніжки – 10 см, – що дає змогу без проблем використовувати пилосос для прибирання під диваном.

А красу та естетичність даної моделі дивану ви й самі можете побачити на фото.

Замовити диван Ви можете online та в магазинах меблевої компанії.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я